Новина

від 03.08.2021

Російські окупаційні війська проводять навчання в ОРДЛО – розвідка

Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міноборони.

«Командування ЗС РФ продовжує утримувати оперативне угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях у готовності до застосування. Зокрема, в рамках навчань передбачається призов військовозобов’язаних запасу та формування військових частин мобілізаційного резерву оперативного угруповання російських окупаційних військ. З цією метою противником здійснюється розгортання допоміжних пунктів управління та відновлення об’єктів пунктів прийому особового складу», – йдеться в повідомленні.

Крім того зазначається, що відповідно до плану бойової підготовки з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК на літній період навчання 2021 року, окупанти з 2 серпня розпочали проведення командно-штабних навчань із залученням військ.

Протягом минулої доби, 2 серпня, зафіксовано 7 порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ.

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний повідомив про тимчасову заборону відвідування посадовими особами зони проведення Операції об’єднаних сил. Тому заплановану на 3 серпня поїздку голови Верховної Ради Дмитра Разумкова було скасовано.

  • Провівши випробування своєї сумнівної вакцини Sputnik Light на мешканцях так званих «ЛНР» та «ДНР», РФ не нестиме за загибель чи хвороби людей жодної відповідальності, у той час, як результат її випробувань на громадянах Росії повністю ляже на плечі російських фармацевтів. Скільки людей вб’є ця вакцина насправді – не дізнається ніхто,  повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
 

Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...