Новина

від 13.10.2021

Путін призначив розшукувану Україною за держзраду Поклонську послом РФ в Кабо-Верде

  • У березні 2014 року СБУ оголосила «прокурорку Криму» Наталію Поклонську в розшук за підозрою у скоєнні дій, спрямованих на захоплення державної влади по ч.1 ст.109 Кримінального кодексу України.
  • У березні 2014 року СБУ оголосила «прокурора Криму» Наталію Поклонську в розшук за підозрою у скоєнні дій, спрямованих на захоплення державної влади по ч.1 ст.109 Кримінального кодексу України.
  • У листопаді 2017 року Центр журналістських розслідувань зібрав інформацію про те, скільки кримінальних проваджень і за якими статтями уже розслідується Генеральною прокуратурою та прокуратурою АРК щодо Наталі Поклонської, Сергія Аксенова та Володимира Константинова, і скільки підозр у вчиненні яких злочинів їм повідомлять незабаром.
  • Стосовно Поклонскої ГПУ розслідуються два кримінальні провадження – про державну зраду і про заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу.
  • 10 жовтня 2018 року Генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що екс-«прокурору Криму» Наталі Поклонській підписали підозру в порушенні законів і звичаїв війни.
  • У березні 2019 року кримський виробник косметики, комбінат «Кримська роза» до 5-ти річчя окупації Криму Росією випустив лімітовану серію продукції, обличчям якої стала колишня «прокурорка Криму», а потім «депутат» Держдуми РФ Наталя Поклонська. Йдеться про трояндову воду під назвою «Няш-мяш. Крим наш!».

Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...