Новина

від 08.12.2021

Жадібністю і некомпетентністю Рошук знищила видання «Букви» і має вибачитися, — Картковий Офіс

Засновники видання «Букви» Катерина Рошук та Петро Терентьєв мають вибачитися перед журналістським колективом та своєю аудиторією — за брехню та джинсу в публікаціях. Про це пише телеграм-канал Карточний Офіс .
Нагадаємо, наприкінці листопада частина редакції «Букв» заявила про звільнення через «токсичну атмосферу» в колективі, системний булінг і образи з боку керівництва. Колишній SMM-менеджер Владислав Волков також розкрив внутрішню кухню роботи: замовні матеріали, чорний піар, ботоферма.
Як пише Картковий Офіс, Рошук перетворила «Букви» на «смітник для розміщення джинси». «Жадібність і безпринципність часто виходять боком. Сумна історія видання «Букви» є чудовим прикладом того, як прагнення пари некомпетентних журналістів заробити всі гроші світу, викликало бунт усередині колективу та зруйнувало всі їхні надії», — йдеться у публікації.
Після публічного звинувачення від колишніх співробітників Рошук заявила про рейдерське захоплення та звинуватила команду у наклепі. Висунуті звинувачення вона так і не прокоментувала. «Нормальну журналістику вона робити не вміє, а займатися саморозвитком у її майже 40 років, мабуть, уже пізно. Можливо, багато енергії йде на пошук молодих людей вдвічі молодше за неї для задоволення своїх особистих потреб. Катерину неодноразово бачили у різних закладах Києва у компанії хлопчиків-старшокласників, які буквально годяться їй у сини. Цікаво, це справді особисто для себе чи так Рошук добуває школярів для своїх VIP-клієнтів, які старіють напіволігархів, у яких молоді хлопчики завжди в ціні?», — пише Картковий Офіс.
За даними каналу, зараз у редакції «Букв» залишилася пара співробітників, а керівництво, що втрачає контроль, намагається найняти на роботу будь-кого, включаючи користувачів соцмереж, які просто коментували їх публікації.
«Виглядає це дуже прикрим. Рошук та її партнер Терентьєв скільки завгодно можуть звинувачувати владу в інформаційній атаці та спробах рейдерського захоплення. Але правда в тому, що «Букви» ніхто не чіпав — від їхнього некомпетентного керівництва просто всі пішли. Добре вже журналістику, але хоча б джинсу можна було робити по-людськи. Головний висновок із цієї історії простий: архів «авторських розслідувань» та компліментарних текстів Букв нічого спільного з журналістикою не має. Усіх їхніх фігурантів банально хтось замовив. Саме час принести вибачення, але це звичайно не про Рошук і Терентьєва», — пише Картковий Офіс.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів