Новина

від 24.01.2023

Кабмін звільнив чотирьох заступників міністрів та погодив звільнення п’яти голів ОДА

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 24 січня, повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов у Telegram.

Він зазначив, що з посад звільнено: заступника міністра оборони Вячеслава Шаповалова; заступника міністра розвитку громад та територій Івана Лукерю; заступника міністра розвитку громад та територій В’ячеслава Негоду та заступника міністра соціальної політики України Віталія Музиченка.

Крім того, повідомив Немчінов, Кабмін погодив звільнення п’яти голів обласних державних адміністрацій.

Зокрема, схвалено проєкти указів президента про звільнення голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка, Запорізької – Олександра Старуха, Київської – Олексія Кулеби, Сумської – Дмитра Живицького та Херсонської – Ярослава Янушевича.

Як повідомив нардеп фракції «Голос» Ярослав Желєзняк, чотирьох голів ОДА – Резніченка, Старуха, Живицького та Янушевича – звільняють через їх зв’язок із колишнім заступником керівника Офісу президента Кирилом Тимошенко, якого Володимир Зеленський звільнив з посади 24 січня.

«4-и з 5-ти губернаторів, це зачистили через зв’язок з К.Тимошенком. 5-ий, Олексій Кулеба йде на підвищення на місце заступника ОП з регіональної політики», – написав Желєзняк у Telegram.

Нагадаємо:


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів