Новина

від 25.01.2023

Те до чого довго рвався заступник міністра Інфраструктури пан Васьков нарешті відбулося

Вітаємо всіх – системи освіти в морській галузі більше не існуватиме, також можна забути про систему дипломування. Ласкаво просимо до світу без українських моряків. А тепер трохи подробиць щодо постанови 1499 «деякі питання присвоєння звань особам командного складу морських суден»  яку випестував пан Васьков зі своїми посіпаками Роботньовим (державним зрадником), Ілясевичем та іншими персонажами й до чого ця постанова веде.

1. Переведення дипломування моряків знов у кам’яний вік, а саме – всі іспити для моряків у паперовому вигляді, жодних комп’ютерних тестів онлайн. Це створює гігантську корупційну годівничку для пана Васькова та його поплічників, оскільки члени комісій, в яких пропонується складати іспити морякам для отримання робочих документів, не потребують жодної кваліфікації але будуть приймати рішення звичайним голосуванням під часписьмового іспиту та опитування, звісно що не задарма. І все це, замість неупередженого комп’ютерного тестування. 
2. Тепер капітаном судна можна стати не проходячи шлях знизу у гору. Достатньо набрати 36 місяців стажу у найнижчій офіцерській позиції, та можна отримати диплом капітана. Запитайте як це можливо пана Васькова.
3. Тепер заборонено перевіряти учбові дипломи моряка на легітимність, якщо у моряка, який хоче підтвердити кваліфікацю вже є диплом в якому вписаний освітній диплом. Тут вже не годівничка, а корупційне корито з жирнючими хабарями. Відфіксовано близько тисячі(а їх значно більше) старших офіцерів з підробними учбовими дипломами, ці люди не мали змоги піти в море оскільки кожного разу ці дипломи перевірялись й такі «моряки» не допускалися до дипломування. З новим порядком – вітаємо шахраїв з повертанням до моря.
4. Скасовано багато звань, наприклад рефрижераторні механіки. Згідно з постановою – таких моряків більше не існує. Куди подітися цим людям з флоту – пана Васькова не бентежить.
5. Магістратури у морських закладах вищої освіти більше не потрібні, зачиняємо. Викладачів на вулицю, капітанів та старших механіків лишити з освітою рівня ПТУ. Саме освіта на сьогодні вигідно відрізняє наших моряків від моряків інших держав і саме завдяки освіті Українські старші офіцери ціняться у світі. Той же капітан судна – це обличчя судновласника з величезними повноваженнями щодо прийняття рішень, в тому числі юридичних та людина яка здійснює представницькі функції у портах будь якої країни, а для цього, вибачте, потрібна освіта. 
6. Курси підвищення кваліфікації прописані так, що іхможна проходити один раз за життя. Тобто, побув моряк вдома років з 5 та йому не треба нічогозгадувати, всі нововведення на флоті за цей час – пройшли повз а моряк прийшов на судно, аварії, арешти судна та багато інших «цікавостей» як результат ненажерливості пана Васькова з компанією. 

Кожні чотири роки, нашу країну перевіряють на відповідність системи освіти та законодавства міжнародній конвенції з підготовки, дипломування та несення вахти. Якщо все гаразд – Україна продовжує випускати своїх моряків на міжнародні ринки праці, як будуть знайдені невідповідності – наші морські документи не будуть визнаватися у світі та всі наші моряки, водночас втратять роботу, а це катастрофа для країни яка воює з російськими загарбниками, адже це втрата великих валютних надходжень. 
- При відсутності можливості дипломування моряків швидким, зручним та прозорим шляхом, наші моряки будуть дипломуватися в інших країнах, що призведе до втрати моряків Україною. Доречі, Польша вже законодавчо закріпила можливість отримання Українськими моряками польських робочих документів строком на 2 роки, це означає, що після спливу цього строку, Український моряк зможе підтверджувати свою кваліфікацію у Польші. Неприпустимо втрачати людей, які приносять в Україну валютні кошти, особливо в період війни з агресором. Навпаки, треба докласти всіх зусиль, щоб саме наші моряки зайняли провідне місце у галузі, лишивши країну агресора без робочіх місць на флоті.

Але, все викладене аж ніяк не турбує злодійське угрупування Васькова. Той, хто писав та проштовхував постанову – є зрадником України, а не звичайним схематозником.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів