Розслідування

від 02.08.2019

У Зеленського повідомили, хто зі старих міністрів може залишитися

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це Герус розповів в інтерв’ю РБК-Україна.

При цьому представник президента наголосив, що кандидатури міністрів розглядатимуться вже після визначення кандидатури нового прем’єра.

“Ми повинні розуміти, що всі кандидатури міністрів будуть після кандидатури нового прем’єра, його позиція теж буде важлива”, – зазначив Герус.

Крім того він окремо підкреслив, що представник президента в Кабміні не формує склад уряду.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський перепризначив Руслана Демченка на посаду радника лідера країни. 23 липня Зеленський підписав указ №547/2019 “Про звільнення Руслана Демченка з посади радника президента України”, але в цей же день – про його призначення.

Нагадаємо також, Зеленський у вівторок, 23 липня, провів кадрові ротації в корпусі голів РДА в Києві і призначив заступника секретаря РНБО. Зокрема він підписав розпорядження про звільнення Сергія Левади з посади голови Дарницької районної в місті Києві держадміністрації та Геннадія Заболотного з посади голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації. Також Зеленський призначив заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова.

Крім того, раніше Зеленський звільнив 11 послів України. Зокрема, в США, Йорданії, Аргентині, Вірменії, Туркменістані, Кіпрі, В’єтнамі, Бразилії, ПАР, Нігерії та Марокко.

До слова, Володимир Зеленський звільнив голів 56 районних державних адміністрацій 13 областей. Зокрема Зеленський звільнив голів РДА у Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Миколаївській, Полтавській та Рівненській областях. Також посад позбулися голови РДА Тернопільської, Харківської, Херсонської, Черкаської та Чернівецької областей.

Додамо, Зеленський звільнив с посади начальника управління Служби безпеки в Рівненській області Василя Бедрія.

Новини партнерів

Загрузка...