Розслідування

від 08.08.2019

Одіозний Затулін закликав припинити огидну судову повинність і вручити мандат Коровченку

Насправді ж, на думку спостерігачів, вибори сфальсифіковані на користь Коровченка, скандально відомого участю у російській анексії Криму і абсолютно дикій історії з продажем на Чернігівщині ізраїльської ослятини під виглядом яловичої бастурми. На даний час можливими фальсифікаціями займається суд.

Днями версію співучасті Коровченка в російських гібридних схемах в Україні підтвердив один з ідеологів «російської весни», відомий українофоб Костянтин Затулін. У коментарі щодо виборів в Україні той серед інших тенденцій зазначив ситуацію на 210-му окрузі.

На думку Затуліна, необхідно якомога швидше припинити «огидну судову повинність» і вручити мандат того, хто його заслужив – Сергію Коровченку.

«Коровченка я пам’ятаю ще з 2014-го, коли народ Криму прийняв історичне рішення увійти до складу Росії. Він, перебуваючи на високій посаді глави кримської юстиції, проявив мудрість, дозволивши статися волевиявленню кримського народу. Це – людина широкого кругозору, із споконвічно російським світоглядом і панславянськими цінностями. Коровченко в Криму особисто поставив на місце ватажків українських і татарських радикальних рухів, які заявляли про нібито незаконність референдуму. Він склав тоді припис, завдяки якому цих негідників без суду і слідства депортували з Криму в колонії Воркути і Салехарда.

Коровченко Сергій провів референдум за відокремлення Криму на вищому організаційному рівні. Тому сьогодні всім нам важливо припинити в Україні політичну огидну тягучку в судах. Коровченко повинен отримати мандат нардепа і створити в Раді місток дружби між братніми народами Росії та України. У нас вже є двосторонній юридичний міст, побудований нашим давнім соратником Віктором Медведчуком. Обрання депутатом Сергія Коровченка, представника партії Юлії Тимошенко, дозволить нашим країнам створити авторитетну точку мовлення російських інтересів в Україні, з якої підуть харизматичні флюїди нашого споконвічного братерства. Ці флюїди охолодять градус кипіння в котлах українських фашистських радикалів, які замінюють їм голови», – підкреслив Затулін.

Новини партнерів

Загрузка...