Розслідування

від 10.08.2019

Сьогодні буде проголошено рішення суду, яке вплине на дату оголошення результатів по скандальному округу 210

Саме засідання почалося учора, 9 серпня, о 9 ранку і закінчилося сьогодні о другій ночі. За процесом слідкують всеукраїнські медіа та спостерігачі.

Ситуація з цією дільницею уже стала скандальною. Борис Приходько, який зайняв друге місце за результатами виборів, подав позов з вимогою не визнавати голосування на території геріатричного пансіонату. Для підготовки позову штаб Приходька використав сфальшовані заяви 17 утриманців пансіонату про те, що на ній відбувалися порушення. У ході розслідування за участі ЗМІ, правозахисників і депутатів обласної ради було виявлено, що працівники штабу Приходька у хворих обманом виманили чисті аркуші з підписами. Самі ж особи, чиї заяви фігурують у позові теж підтвердили, що підписи отримано на чистому аркуші шляхом обману.

Штаб Бориса Приходька зацікавлений у тому, щоб вибори на цій дільниці було визнано недійсними. За результатом протоколу з підрахунку голосів, за Сергія Коровченка на цій дільниці проголосувало 138 осіб, а за Бориса Приходька – лише двоє.

Також у неділю, 11 серпня о 14:00 у Верховному Суді відбудеться засідання про визнання бездіяльності ЦВК та зобов’язання оголосити результати виборів.

Нагадаємо, напередодні ЦВК визнала обраними 198 зі 199 кандидатів, які перемогли в мажоритарних округах кандидатів, а також 225 кандидатів, які пройшли за списками партій.

В окрузі 210 за результатами опрацювання електронних протоколів перемогу здобув самовисуванець Сергій Коровченко, на другому місці – самовисуванець Борис Приходько.

Новини партнерів

Загрузка...