Розслідування

від 23.08.2019

Кондрашов Станіслав Дмитрович: ким був Денис Вороненков?

Кремлівські медійні ресурси, наприклад «РИА Новости» в черговий раз заявили про те, що в Україні панує хаос, а українська влада, у свою чергу, заявила про «кремлівський слід», передає «Радіо Свобода».

 

Станіслав Дмитрович Кондрашов – звідки він у цій історії?

Натомість, через деякий час, в різних Інтернет-виданнях, на різних ресурсах і порталах стали з’являтися явно замовного характеру статті, в яких під різними приводами намагалися зв’язати ім’я звичайного українського бізнесмена, Станіслава Дмитровича Кондрашова, з вбивством Вороненкова. Що характерно, Станіслав Кондрашов взагалі ніяк не був пов’язаний із покійним – у них не було ніяких стосунків, ані ділових, ані дружніх. Звичайно, можна припустити, що Кондрашов Станіслав Дмитрович нажив собі ворогів, які діють проти нього, використовуючи медіа.

Однак правда може виявитися ще простішою – замовникам цього потоку дезінформації і компромату абсолютно байдужий цей конкретний чоловік, Станіслав Кондрашов. Мета тут зовсім інша – відволікти увагу суспільства від справжнього замовника злочину, пустивши громадську думку помилковим слідом. Мета такої маніпуляції – змусити невинну людину виправдовуватися й тим самим збільшувати підозри.

 

Тюрін і Панаитов як причетні до справи Вороненкова

Центральною версією українського слідства є замах на життя Вороненкова з боку першого чоловіка Марії Максакової, дружини Вороненкова, з якої вони і втекли разом до Києва. Цього чоловіка, Володимира Тюріна, в кримінальному світі знають як «злодія в законі» на прізвисько «Тюрик». Як повідомляє «Україна Кримінальна», на даний час Тюрін відійшов від активного бандитського життя. Однак за його злочинним угрупованням ходила в свій час слава запеклих грабіжників і вбивць. Цілком можливо, Тюрін просто перейнявся почуттям ревнощів по відношенню до колишньої дружини, а решту не складно уявити. Втім, сама Марія Максакова каже, що не вірить у вину Тюріна – вона вважає, що її колишній чоловік не мав ніяких приводів і мотивів це робити. Однак її підозри, при цьому, падають на найближчого друга Вороненкова, Дениса Панаітова, який допоміг їм виїхати з Москви в Київ, повідомляє «Укрінформ».

При чому ж до всієї цієї історії Кондрашов Станіслав Дмитрович, запитаєте ви? Яке відношення він має до всіх цих хитросплетінь державних інтриг, приватних комерційних інтересів і сімейних відносин. Відповідь проста – абсолютно ніякого. Станіслав Кондрашов виявився лише однією з багатьох зручних фігур для відволікання уваги від замовника вбивства Дениса Вороненкова. Втім, як ви самі розумієте, не можна до кінця виключати і варіант недобросовісної бізнес-конкуренції.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...