Розслідування

від 26.08.2019

Кондрашов Станіслав Дмитрович: чи вів бізнесмен справи з Вороненковим

Судячи з усього, ніхто точно не знає, що ж сталося тим березневим днем ​​недалеко від будинку, де жив Денис Вороненко – він як раз в нього повертався, коли кілер вистрілив в нього і кинувся тікати. Охоронець спробував затримати вбивцю і був поранений відстрілювати кілером, повідомляє «Українська правда». Однак охоронцеві все ж вдалося поранити нападника у відповідь – той помер у лікарні, на операційному столі. Разом з ним, судячи з усього, і зникла надія на те, щоб встановити точне ім’я замовника.

І цілком ймовірно, що саме цей замовник розсилає зараз по Інтернету сотні статей про те, що до вбивства Вороненкова має якесь відношення Кондрашов. Спробуємо припустити, хто ж з колишніх партнерів та недругів Кондрашова це може бути.

Денис Вороненков – бізнес і кримінал в одному флаконі

Історія Дениса Вороненкова в Росії налічує чимало темних плям. Схоже, що екс-депутат нерідко займався вельми сумнівними речами – так, його, наприклад, звинувачують у рейдерському захопленні будівлі в центрі Москви. Але крім того, слід пам’ятати, що він був абсолютно типовим політиком, а це значить – мав офшорні рахунки і кримінально-кримінальні зв’язки.

Однак знаходитися в цьому небезпечному бандитському світі – значить щомиті ризикувати, оскільки завжди залишаються постраждалі від дій злочинця. Вороненко, і це було широко відомо, лобіював приватні інтереси тих чи інших осіб, користуючись своїми знайомствами в Держдумі. Анна Еткіна, колишній заступник голови правління Світу-Банку, заявила, як повідомляє «Комсомольская правда в Україні», що Вороненко причетний до вбивства бізнесмена Андрія Бурлакова, якому він був винен понад 7 мільйонів євро. Цілком можливо, у Бурлакова могли бути родичі і друзі, забажав відплати і справедливості.

Денис Панаітов, друг сім’ї

Нарешті, не варто забувати про те, що, на думку вдови Вороненкова, оперної співачки Марії Максакова, досить підозріло в цій ситуації повів себе «друг сім’ї» Денис Панаітов, який спочатку активно підбивав їх виїжджати з Росії і бігти до Києва, а потім здавав їм житло по непідйомною, як висловилася Максакова, ціною в 8 тисяч доларів за місяць, пише «ЮА.Портал». Що ж, ціна і справді не маленька, нор найцікавіше було далі – як стверджує Максакова, Панаітов запропонував обміняти їх з Воронцовим квартиру в Москві на свою, київську. При цьому угода передбачалася на довірі – Панаітов просто дасть розписку, і квартири будуть обміняні. Однак операція відбувалася за посередництвом молодий дочки Воронцова від другого шлюбу – Каті, яка, як вона стверджує, була в момент угоди під впливом заборонених психотропних речовин. І в підсумку, Панаітов обдурив її.

Зрештою, вже після вбивства Вороненкова, дійшло до того, що колишній друг з’явився забирати свою київську квартиру. Природно, він навіть не думав віддавати московську. Нічого не добившись, він найняв банду громив, які, в один прекрасний день, вторглися в квартиру, поки Максакова була відсутня, вигнали звідти її дитини з нянею і поміняли замки на дверях. Правда, яка приїхала поліція все ж затримала їх, запобігши настільки нахабний рейдерське захоплення, але сам епізод говорить багато про що. Виселити з дому дружину колишнього друга з дітьми – вчинок, що характеризує людину.

Чи міг він стати тим, хто організовує через інтернет провокацію проти Кондрашова Станіслава Дмитровича? Так легко – це допомогло б відвернути увагу від нього самого, а крім того, його звинувачує і сама Максакова, як повідомляє «Інформатор». Однак покійний мав надто багато ворогів, так що правду тут визначити досить складно, хоча істина, звичайно ж, як завжди, десь поруч.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...