Розслідування

від 05.09.2019

Екс-депутат від БПП Грановський спішно виїхав до Ізраїлю

“Так, Саша, (Олександр Грановський – Ред.) не довго не думаючи, виїхав до Ізраїлю. Він же все розуміє. Не хоче, щоб з нього робили козла відпущення. Затримають – потім відпустять. Але навіщо людині цей стрес і перевіряти себе на удачу? Порошенко сидить в Раді, а Саша повинен за нього віддуватися?” – говорить близький знайомий Олександра Грановського.

У генеральній прокуратурі знають про виїзд Грановського за межі України, але поки тримають в секреті, чи плануються щодо екс-депутата будь-які дії процесуального характеру.

«По Грановському у нас повна розкладка. Всі його схеми, контакти, зв’язки – не секрет для преси. А у слідства інформації ще більше. Немає такої країни, яка не видала б Грановського на підставі тієї доказової бази, яка вже сформована. Якщо він піде на співпрацю зі слідством, то буде знайдено спосіб уберегти його від кримінального покарання. Головна мета – Порошенко. У будь-якому випадку, ніхто не забуде, що Грановський був головним «наглядачем» у Порошенка за судовою та правоохоронною системою», – повідомило джерело в ГПУ.

Як стверджують в ГПУ, докази щодо Грановського виключають можливість посилатися на політичне переслідування.

«Десятки свідчень, документи, аудіо-та відеофіксація, матеріали НСРД. У слідства повна картина щодо Грановського», – поділилося джерело в ГПУ.

ЗМІ неодноразово публікували розслідування про незаконний вплив Олександра Грановського на суди і правоохоронців в інтересах Петра Порошенка і його найближчого оточення.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...