Розслідування

від 10.09.2019

Євген Шевцов з Нацполіціі «курував» підпільний гральний бізнес, – блогер

Він допускає, що відповідальним за таку «комунікацію» в департаменті був Євген Шевцов. Він вхожий на гральний ринок: його родині належать кілька компаній, які допомагають «відмивати» прибуток від азартних ігор і ставок. «Він же бере участь в організації обшуків – вони проходять по кілька разів на місяць у різних осіб, робота поліції дуже ефективна … Ось тільки за два роки і десятки обшуків – тільки кілька визначень про арешт майна», – додав Голобуцький.

Разом з тим зараз Шевцова називають одним з кандидатів на керівні посади в створеному замість департаменту Управлінні стратегічних розробок і аналізу. Призначення буде означати не просто підвищення по службі, а й можливість впливати, в тому числі, на кар’єру екс-заступник міністра юстиції Наталії Бернацької, яка в минулому році допомогла Шевцову «виграти» конкурс на призначення в Державне бюро розслідувань.
«Автори публічних антикорупційних розслідувань турбуються, що кадри зі старих структур плавно і без перешкод перетечуть в нові. Тому що прецеденти в інших владних структурах вже були, – пише блогер. – Власне, ті самі «старі корумповані особи», від яких обіцяла звільнитися нова влада – і за що отримала тотальну підтримку виборців ».

Новини партнерів

Загрузка...