Новина

від 11.09.2019

Морські піхотинці ВМСУ беруть участь в міжнародних навчаннях в Румунії

Підрозділ морської піхоти Військово-Морських Сил України бере участь у багатонаціональних навчаннях «Platinum Eagle-2019» (Платиновий орел), чергова фаза яких стартувала 10 вересня на навчальному полігоні Бабадаг у Румунії.

Фото: Facebook ВМС ЗС України

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію Командування морської піхоти ВМС ЗС України.

Участь в багатонаціональних навчаннях, які триватимуть десять днів, беруть понад 300 військовослужбовців із шести країн: Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії, США та України.

Навчання відбуваються в рамках заходів з підготовки «Ротаційних сил Чорноморського регіону», основна мета яких – проведення багатонаціональної наземної операції з безпеки у кризовому регіоні.

Фото: Facebook ВМС ЗС України

В ході маневрів багатонаціональний підрозділ відпрацьовуватиме маневрування, оборонні та наступальні дії, здійснюватиме патрулювання та рейдові дії.

Всі елементи навчань відпрацьовуватимуться у відповідності до стандартів НАТО.

Перша фаза міжнародних навчань проходила на початку березня 2019 року. Загалом багатонаціональні навчання «Platinum Eagle» з 2017 року є оновленим форматом міжнародних маневрів «Platinum Lynx» (Платинова рись), в яких представники українських ВМС беруть участь на постійній основі.

Фото: Facebook ВМС ЗС України

Як зазначили у Командуванні, підрозділи морської піхоти ВМСУ лише за літній період цього року долучилися до низки міжнародних навчань, зокрема «Agile Spirit 2019», «Sea Breeze-2019», а також пройшли підготовку до наступного оперативного чергування у складі бойової тактичної групи Європейського Союзу «Хелброк», при цьому підрозділ морської піхоти вже має відповідну сертифікацію за стандартами НАТО.

Нагадаємо:

  • 1 липня в Одесі стартували багатонаціональні військові навчання «Сі Бриз-2019» (Sea Breeze-2019), які триватили до 12 липня. В цьому році вперше в їх історії крім традиційного морського компонента в них також був і річковий, який проходив на річці Дунай. Навчання проходили в північно-західній частині Чорного моря, а також в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Всього в них брали участь близько 30 кораблів, 30 літальних апаратів і понад 900 чоловік особового складу підрозділів морської піхоти різних країн. Навчання «Сі Бриз-2019» за участю 19 країн були самими масштабними за всю історію проведення маневрів даної серії.

Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...