Новина

від 11.09.2019

Рябошапка призначив Віктора Чумака Головним військовим прокурором

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка призначив колишнього нардепа Віктора Чумака заступником генпрокурора - головним військовим прокурором. На виборах президента Чумак очолював штаб кандидата Анатолія Гриценка.

Головний військовий прокурор Віктор Чумак Фото: Facebook

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію Генпрокуратури.

«Генеральний прокурор Руслан Рябошапка, керуючись статтею 9 Закону України «Про прокуратуру», 11 вересня 2019 року підписав наказ про призначення Віктора Чумака заступником Генерального прокурора – Головним військовим прокурором», – йдеться у повідомлені.

У відомстві також зазначили, що 10 вересня президент України Володимир Зеленський підписав погодження кандидатури Віктора Чумака для призначення на вказану посаду.

Віктор Чумак у 1995 році закінчив Київський університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Правознавство». До 1999 року працював у Національній академії державної прикордонної служби. У 2000 році – очолив управління правового забезпечення Державного комітету у справах охорони державного кордону України. У 2004-2009 роках Чумак працював експертом, директором програм політичного аналізу та безпеки, директором Міжнародного центру перспективних досліджень.

Віктор Чумак був народним депутатом України 7-го та 8-го скликань. З 2012 року був головою Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, а з 2014 року – заступника голови Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції.

На виборах президента України в 2019 році Чумак очолював штаб кандидата, лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка.

Нагадаємо:

  • 2 вересня генеральний прокурор Руслан Рябошапка звільнив з посади заступника генпрокурора – головного військового прокурора Анатолія Матіоса, який займав її з серпня 2014 року.

Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...