Розслідування

від 20.09.2019

ЗМІ: Матіос сфальсифікував докази у справі екс-міністра Клименка

Про це повідомив безпосередньо сам Дрегер у відеозверненні, яке було опубліковано в мережі.

Дрегер розповідає про корупційні схеми Матіоса

Доброго дня, шановні друзі та вороги!Не встигли ми як слід насолодитися відставкою вельми нешановного нами військового горе-прокурора Анатолія Матіоса, як він нову зраду проти української громади влаштував.Мало того, що він зі штанів вистрибує, щоб хоч якусь посаду при новій владі заполучити – https://bitly.su/wVle так ще й поки ще може грошенят підзаробити.Наші підписники, якім висловлюємо величезну шану та повагу, надіслали нам дуже цікаве відео. У цьому відео, яке було записано ще 1 липня 2017-го, такий собі донецький рейдер Владислав Дрегер розповідає, як наприкінці літа 2016-го він зустрічався з Матіосом та домовився з ним взяти на себе провину нібито у зговорі ні мало, ні багато – Януковичем. На запису Дрегер розповідає, що все це потрібно було Матіосу для того, щоб отримати доступ до активів оточення «легітимного». Маючи дивну «любов» до колишнього керівника Мінздоху Клименка, саме пов'язаний із ним бізнес обрали собі на здобич Матіос-Дрегер.Дрегер розповідає, що всі зустрічі відбувалися неодноразово в кабінеті Матіоса у будівлі Генпрокуратури. На всі зустрічі його привозили без реєстрації через гараж ГПУ. А для опрацювання детального плану Толя залучав Дмитра Борзих, а також ряд слідчих… жінку на ім'я Ольга (то напевно, Ольга Миргородьська) та слідчого на ім'я Віталій (тут точно йдеться про прокурора – бабусіного мажора Віталія Опанасенка). За угодою з Матіосом, Дрегер повинен був взяти на себе провину у роботі з Клименком, пред'явити права на бізнес та розділити його. Але щось в них пішло не за планом, тож Дрегер почав дуже хвилюватися за своє здоров'я та зробив цей запис наче страховку.Поклавши руку на серце, ми й поняття не маємо, що зараз відбувається з цим паном, та чи все в нього добре. Але судячи с того, що це відео оприлюднили, гадаємо, що його свідчення можуть дуже скоро знадобитися слідству. Якщо він, звісно, при доброму здоров’ї та пам’яті.Не те, щоб ми були дуже здивовані цією інформацією, але, сподіваємося, що для майбутнього слідства всі ці беззаперечні докази корупції Матіоса будуть у нагоді. Тож якщо хтось що знає про цю історію – пишіть нам, а ми зробимо її відомою.Також рекомендуємо вам обов’язково переглянути цей відеозапис та поділитися ним з друзями.Нам відомі навіть факти, що горе-прокурор Матіос не гребує навіть платити деяким суддям Печерського суду за зняття та накладання арештів, про що згодом ми обов’язково вам розповімо. Громада має право знати їх імена, щоб іншим не хотілося. А то, виявляється, не всі судді ще зрозуміли, що Матіос вже не військовий прокурор та виконувати його накази, – необов’язково. Навіть за гроші.Тож від відставки – до тюрми, як то кажуть. Головне, щоб запобіжний захід Матіосу обирали не його знайомі на Печерську.

Gepostet von СТОП Матиос am Donnerstag, 19. September 2019

На відео, записаному в 2017 році, Владислав Дрегер зізнається, що за пропозицією Анатолія Матіоса був готовий визнати себе членом «злочинної группи Олександра Клименка і оформити на себе корпоративні права підприємств, які знаходяться в Україні». Після цього Дрегер, згідно з планом Матіоса, повинен був піти на угоду зі слідством, і в рамках цієї угоди відбулася б конфіскація активів Клименка.

Дрегер повідомив, що його зустрічі з Анатолієм Матіосом проходили безпосередньо в будівлі Генеральної прокуратури, куди рейдера завозили через службову парковку, без реєстрації. У зустрічах і розробці «плану», за словами Дрегера, брали участь також співробітники військової прокуратури Дмитро Хортів, Миргородська Ольга та Віталій Опанасенко, а також народний депутат від фракції «Народний фронт» (на той момент) Андрій Левус.

У відео Дрегер прямо вказує, що Анатолій Матіос погодився допомогти йому з кримінальними справами проти нього, за що той повинен був профінансувати низку угод з придбання активів сім’ї Клименка.

Він також стверджує, що у Анатолія Матіоса ще в 2017 році були контакти з людьми Юрія Іванющенка, правої руки екс-президента Януковича, який перебуває в розшуку з грудня 2014 року за підозрою у заволодінні коштами держбюджету в особливо великих розмірах. Однак жодних дій для затримання Іванющенка Матіос та його заступник Дмитро Хортів не зробили.

Після цього, за словами Дрегера, люди Матіоса вимагали у нього гроші за «витрачені зусилля».Він заявив, що записав це відео, оскільки відчував тиск з боку Матіоса. Відея було записане 1 липня 2017 року, а протокол допиту Дрегера, на якому, як з’ясували раніше журналісти, будується вся справа військової прокуратури проти Олександра Клименка, був датований 5 липня 2017 року.

А вже 14 липня 2017 військова прокуратура провела гучні обшуки у зазначених в цьому «допиті» Дрегером компаніях. Киянам цей день запам’ятався блокуванням за допомогою БТР бізнес-центру «Гулівер». Саме там знаходиться редакція сайту, що належать Клименку, газети і радіостанції “Вести”, яку Анатолій Матіос неодноразово погрожував закрити.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, справа Клименка не єдина, де Дрегер використовувався прокуратурою в якості підставного свідка і «компаньйона» для віджиму активів. Також відомо, що Державне бюро розслідувань під керівництвом Романа Труби вже почало розслідування про незаконне заволодіння майном приватних компаній у складі організованої злочинної групи Анатолія Матіоса, Віталія Опанасенко, Ольги Мирогородской і Владислава Дрегера, а також ряду суддів Печерського суду р. Києва, які допомагали їм у цих схемах.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...