Новина

від 23.09.2019

Чубаров c серпня не може зустрітися з представниками Зеленського для обговорення питань щодо Криму

Нагадаємо:

  • 27 лютого 2019 року голова Меджлісу Рефат Чубаров заявив, що розроблений робочою групою Конституційної комісії законопроект про внесення змін і доповнення до Конституції України щодо статусу Криму необхідно приймати в разом із законопроектами «Про корінні народи в Україні» і «Про статус кримськотатарського народу в Україні». За його словами, ухвалення цього пакету посилить позицію України в умовах війни з Росією та сприятиме відновленню її суверенітету над Кримським півостровом.
  • 9 серпня президент Володимир Зеленський вперше провів офіційну зустріч з представниками кримськотатарського народу. В ході зустрічі, зокрема, обговорювались питання співпраці Офісу президента, представництва президента в АРК і Меджлісу кримськотатарського народу, а також координація їх зусиль для деокупації Криму та його реінтеграції.
  • Також під час зустрічі Володимира Зеленського з представника кримськотатарського народу обговорювалося питання внесення змін до Конституції в частині створення кримськотатарської національної автономії в Криму.
  • 23 серпня президент Володимир Зеленський запевнив, що нова Верховна Рада, в якій має більшість його партія «Слуга Народу», прийме розроблений конституційною комісією законопроект про внесення змін до Конституції щодо надання Криму статусу кримськотатарської національної автономії, який так і не був переданий до парламенту попереднім президентом Петром Порошенком. Він також зазначив, що Україна разом з міжнародними партнерами зробить все, щоб тимчасово окупований Крим повернувся до її складу.

Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...