Розслідування

від 10.10.2019

Глава «Укрзалізниці» Євген Кравцов винен у ДТП зі смертельним результатом, – Нацполіція

Про свідчать матеріали кримінальної справи №11010312010023893001, яка знаходиться в Святошинському РВВС Києва. Справа була закрита ще в 2011 році, однак, за інформацією джерела в Нацполіції, матеріали нещодавно передали на повторне розслідування в силу нововиявлених обставин.

ДТП за участю Євгена Кравцова сталося в 20 січня 2011 року в районі вулиць Салютної і Щербакова у Святошинському районі міста Києві. Кравцов, на той момент юрист однієї з київських фірм, порушив правила дорожнього руху та скоїв смертельний наїзд на мотоцикліста. Загиблий Сергій Горак за іронією долі працював в «Укрзалізниці». Вина Кравцова було очевидною, але з родичами загиблого була досягнута мирова угода, а сам Кравцов з винуватця перетворився чи не на потерпілого, – повідомило джерело.

Кримінальну справу спочатку було перекваліфіковано з ч. 2 статті 286 КК України на легшу ч. 1 статті 286 КК України, яка дозволяє замінити позбавлення волі штрафом. Надалі її взагалі закрили. І ніхто ніколи б про цю історію не згадав, якби не приятель Кравцова, у якого він взяв у борг пристойну суму для «вирішення питання» з родичами і для суду. Як розповіли в Нацполіції, приятель передав йому 25 тисяч доларів США. Надалі борг керівник «Укрзалізниці» не повернув, незважаючи на неодноразові нагадування з боку приятеля.

– Ми не знаємо, чому Кравцов не повернув приятелеві борг. За версією самого приятеля, Кравцов, мабуть, вважав, що і так зробив для нього достатньо на керівних посадах в «Укрзалізниці». Так чи інакше, але цей чоловік вирішив через суд вимагати у Кравцова повернути гроші. І написав заяву в Генеральну прокуратуру і Нацполіцію про те, що Кравцов використовував взяті у нього в борг кошти для підкупу слідчого і суддів, – розповідає джерело.

Матеріали кримінальної справи сьогодні вивчаються слідчими Національної поліції. Найбільше запитань викликає причини перекваліфікації статті. Найближчим часом у даній справі може бути допитаний і сам Євген Кравцов. Якщо вина Кравцова буде доведена, йому відповідно до ч. 2 статті 286 Кримінального кодексу України загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...