Розслідування

від 11.10.2019

Український забудовник ЖК Міністерський показав як фінансувати терористів за допомогою мультфільмів

Але в обох випадках режисер анімаційного фільму – Олександр Клименко. Той самий, якого притягають в Україні за розкрадання коштів на будівництво ЖК «Міністерський».

Клименко підозрюють у виведенні коштів через підконтрольні йому фірми. Гроші, інвестовані польською компанією PBG і покупцями квартир, так і не були спрямовані на завершення останньої черги житлового комплексу на вул. Кондратюка.

«Енергополь-Україна», дочірня компанія польського забудовника, який брав участь у проекті, заявляє про суму близько 500 млн. грн, які були витрачені на нецільові проекти або виведені через різні схеми.

Один з цих проектів – створення анімаційного фільму«Клара і чарівний дракон», на якому Олександр Клименко вирішив заробити в Росії. Клименко володіє 99% статутного капіталу підприємства-нерезидента «IMAGE PICTURES», зареєстрованого в Болгарії, і є кінцевим бенефіціаром ТОВ «Імідж Пікчерз» в Україні, які занималисьпродюсерированием і випуском мультфільму.

Цинізм ситуації в тому, що, випустивши мультфільм за вкрадені гроші, Клименко ще вирішив додатково заробити на ньому, продавши права на показ в Російській федерації – країні-агресора, з якою в України збройний конфлікт. Гроші, які отримають російські кінопрокатники, підуть до держбюджету РФ, тим самим буде профінансовано продовження бойових дій на сході Україні.

Чергова схема Олександра Клименка повинна привернути увагу правоохоронних органів, завдання яких-не допустити будь-яких форм фінансування тероризму. А отримані кошти від прокату мультфільму повинні бути спрямовані на завершення будівництва ЖК «Міністерський», в якому сотні українських сімей чекають на свої квартири.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...