Розслідування

від 24.10.2019

Черкаську область може очолити одіозний Лебедцов – ЗМІ

Про це повідомляє місцеве видання Dzvin.Media з посиланням на власні джерела.

Видання зазначає, що причина звільнення невідома, але недавно президент висловив невдоволення результатами роботи деяких глав областей. Прізвищ він не назвав, однак зазначив, що вони не показали таких результатів, яких від них чекали. За підрахунками журналістів, у разі звільнення, Ігор Шевченко буде своєрідним рекордсменом, адже очолював область всього два місяці і 23 дні. Джерела іншого авторитетного місцевого видання «Антена» також стверджують, що Ігор Шевченко повністю усунений від прийняття будь-яких кадрових рішень.

«Головна мета місцевих бізнес-еліт – встановлення повного політичного контролю над областю, коли зовні інтелігентні люди у владних кріслах насправді представлятимуть інтереси корумпованих агробаронів. Цікаво, а в офісі президента Зеленського знають про це? І бачать, що мимоволі вже дали зелене світло на цьому шляху?», – йдеться в публікації видання.

ЗМІ цитують главу місцевого відділення «Нацкорпусу» Дмитра Кухарчука, який раніше пояснив, які ризики несе призначення Лебедцова. За його словами, ще в 2013 році він «прославився як політична тушка, злившись в Партію регіонів тодішнім колегами по« Фронту Змін» у Черкаській міській раді».

«За час депутатства прославився типово «регіоналівською» поведінкою і світоглядом, виступав проти перейменування вулиці Енгельса на Чорновола. До слова, не змінюючи свого проросійського світогляду, навіть став героєм скандалу в обласній раді в 2017 році, коли під час виступу по Дачі Андрєєва навідріз відмовився переходити на українську, вступивши тому в бійку із «свободівцем» Юрієм Ботнаром”, – зазначає Кухарчук.

Про махінації з нерухомістю та забудовами в Черкасах докладно писали нещодавно ЗМІ. За даними медіа, перед заступником голови Офісу Президента Сергієм Трофімовим за Лебедцова заступається народний депутат від «Слуги народу» Артем Культенко, якого також називають причетним до багатьох корупційних схем в місті. Про факт просування Лебедцова з боку Культенко пише і Кухарчук.

«Пов’язує цих двох персонажів ще й спільний бізнес – транспортна компанія «Кертіс-груп». Культенко відомий в Києві «покровитель» незаконних МАФів, людина заможна і з сумнівним минулим», – додає він.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...