Новина

від 08.11.2019

У Києві презентують законопроєкт про соцзахист військовополонених, заручників і політв’язнів (трансляція)

В Києві проходить презентація і обговорення законопроєкту «Про соціальний і правовий захист осіб, позбавлених свободи внаслідок збройної агресії проти України».

Пряму трансляцію заходу, організованого міністерством у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, веде агентство Укрінформ.

Законопроєкт спрямований на задоволення потреби осіб, які були захоплені незаконними збройними формуваннями на тимчасово окупованій території або є політичним в’язнями в Російській Федерації. Документ є результатом спільної роботи державної влади, представників неурядового сектору, громадських організацій військовополонених, цивільних заручників та політичних в’язнів.

У презентації беруть участь: Оксана Коляда – міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб; Дмитро Лубинець – голова Комітету ВРУ з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин; Антон Кориневич – представник президента України в АР Крим; Андрій Мамалига – представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини; колишні військовополонені, звільнені цивільні заручники, політв’язні та члени родин тих, хто досі лишається в полоні, а також представники неурядових правозахисних організацій.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...