Розслідування

від 18.01.2020

«Слуга народу» розважався з телефоном в Раді: відео скандалу

Відповідне відео передав TK Media журналіст Олексій Липовецький, передає НАРОДНА ПРАВДА.

В редакторі зміни зовнішності найбільше його зацікавило те, як він виглядатиме у старості, чи підійде йому інша зачіска і татуювання на обличчі. Ефект «старіння» розсмішив народного депутата, і він вирішив показати результат зміни фото своїм сусідам зліва і справа.

Татуювання на обличчі не надто затримали увагу депутата, на відміну від зачісок без лисини. Також депутат міняв фон на фотографії. З усіх можливих варіантів він обирав саме ті, де є або океан та пляж, або тиха лісова стежка. Галасливе місто йому не дуже сподобалось.

В той час, як Любота експериментував зі зовнішністю, засідання Верховної Ради тривало. В одному з голосувань видно, що він «утримався».

Утримався під час голосування про проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 14.01.2020 року про ухвалення в цілому як закону проекту Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що близько десяти народних депутатів з фракції «Слуга народу» у Верховній Раді можуть не повернутися до роботи після різдвяних канікул у зв’язку зі вступом в силу закону про скасування депутатської недоторканності.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...