Розслідування

від 20.01.2020

Названі депутати, які пропустили 90% засідань

Результати дослідження «Підсумки сесії Верховної Ради» експерти Комітету представили 20 січня, передає НАРОДНА ПРАВДА.

«Рекордсменами» стали член депутатської групи «За майбутнє» Антон Яценко, який взяв участь лише у 4% голосувань, представники «Опозиційної платформи — За життя» Вадим Столар та Юрій Солод (7% голосувань), а також позафракційний депутат Андрій Деркач (8% голосувань).

Всього експерти Комітету виборців нарахували в Раді 58 парламентаріїв, які взяли участь в менш ніж половині голосувань за сесію. На противагу їм нардеп від «Слуги народу» Олег Воронько голосував 99,39% випадках, ще 28 депутатів — у 95% випадках.

Нагадаємо, після того, як Рада позбавила бюджетного відшкодування витрат депутатів, які пропускають засідання без поважних причин, стало відомо, що прогули засідань Верховної Ради стали причиною припинення відшкодування витрат 81 народному депутату на суму понад 3 млн гривень. Серед прогульників несподівано виявилися п’ятий президент України Петро Порошенко, голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко, а також «слуга народу» Олександр Дубинський.

Також раніше повідомлялося, що глава фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко , яка в жовтні 2019 року без поважних причин, таких як відрядження, відпустку або лікарняний, пропустила більше 30% голосувань у Верховній Раді.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...