Розслідування

від 07.02.2020

Елітна нерухомість в РФ: як живуть колишні топ-чиновники часів Януковича – фото

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ресурс “Проект“.

Втік у Росію і колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров, взяв у безстрокову оренду у Російської держави майже 50 соток землі в селі Петрово-Дальнє. Ділянка знаходиться у власності Російської Федерації і до кінця 2014 року ним розпоряджався “Оздоровчий комплекс Рублево-Успенський”, який належав управлінню справами президента. Яку суму платить Азаров  за ділянку невідомо.

В даних Росреєстра зазначено, що землю дали екс-прем’єру на підставі офіційного листа” від 16.01.2015 №РС-6с, при цьому не вказується, хто його підписав. Раніше Микола Азаров розповідав, що в Росії йому був наданий статус політичного біженця особисто за вказівкою Володимира Путіна.

Дружина Азарова у 2014 році придбала ділянку, площею 15 соток з будинком в 1,1 тис. кв метрів якраз по сусідству з чоловіком. Аналогічні за площею ділянка та будинок у Петрово-Далекому коштують близько 5 837 481 доларів. Але і це не вся нерухомість родини Азарових на Рубльовці. У тому ж році власницею 99 соток і будинки в селищі Жуковка стала Лілія Азарова — дружина сина Миколи Азарова – Олексія. Ділянка з такою ж площею з подібним будинком в Жуківці зараз продається за 18 967 833 доларів.

Екс-глава українського МВС Віталій Захарченко також був власником нерухомості на Рубльовці – разом з дружиною Людмилою (власницею за документами зараз є тільки Людмила) він придбав ділянку 40 соток і будинок у 660 кв метрів на території котеджного селища “Парк Вілли” в Жуківці. Ділянки і будинку приблизно такої ж площі зараз продаються там за ціною від 2 544 851 до 5 769 382 доларів.

Ділянка Дюдмили Захарченко

Раніше повідомлялося:

В уряді оцінили можливість зняття санкцій з Азарова

Людмила Янукович, дружина втікача – колишнього президента України – Віктора Януковича, після початку війни на Донбасі переїхала в окупований Крим, де і живе останнім часом і успішно будує бізнес.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...