Розслідування

від 07.02.2020

Звільнений митник Криль намагається повернутися на службу – ЗМІ

Про це пише видання Рупор.

“Скандально відомий контрабандними схемами Роман Криль, звільнений в кінці 2019 року з посади начальника Миколаївської митниці ДФС, використовуючи зв’язки в суді і податковій, хоче не тільки відновитися на посаді, але і перевестися в крісло керівника податкової служби Одеської області. Згідно з наказом від № 2094-0 від 21 грудня 2019 року, підписаного в.о.голови ДФС, за результатами отримання негативної оцінки при перевірці службової діяльності державна служба Романа Криля зупинена, а сам він звільнений з посади керівника Миколаївської митниці”, – повідомляють журналісти.

За інформацією видання, Криль оскаржив своє звільнення, використовуючи “дружні зв’язки” з главою Миколаївського окружного адміністративного суду Віталієм Брагаром. Відзначається, що він потрапив на посаду начальника обласної митниці в результаті “домовленостей” і подружнього зв’язку з колишнім нардепом Іриною Сусловою.

“Зараз допомогти зайняти місце керівника Одеської митниці Кріля допомагає друг – генерал податкової поліції Геннадій Лісовий. Покровителі націлені “зміцнити” одеський напрямок і посадити в крісло начальника податкової служби області перевіреного і досвідченого в корупційних схемах Криля. Тим більше, що одеську податкову продовжує трясти скандал в зв’язку з затриманням 13 січня працівниками НАБУ і. о. начальника ГУ ДПС в Одеській області. Разом з чиновником, яку спіймали під час передачі хабара прокурору, від посад відсторонили все керівництво одеської податкової”, – йдеться в розслідуванні.

Видання вважає, що, якщо спроба звільненого з митної служби чиновника потрапити на високу посаду керівника Державної податкової служби Одеської області закінчиться вдало, “про реформи в фіскальних органах України, і в цьому регіоні, як і про зростання надходжень до державного бюджету, можна забути”.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...