Розслідування

від 11.03.2020

Нардепам заборонили відрядження за кордон через коронавірус

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це сказано в розпорядженні, підписаному спікером парламенту Дмитром Разумковим, яке опублікувала в Facebook заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

Так, всім нардепам та працівникам Апарату ВРУ настійно рекомендували відкласти або скасувати поїздки за межі України.

“У зв’язку з ситуацією, що склалася в світі, в тому числі в країнах ЄС, в результаті розповсюдження гострої респіраторної хвороби, викликаної короновирусом, з метою запобігання виникнення і розповсюдження масових інфекційних захворювань, забезпечення сталої роботи Верховної Ради України та її органів: народним депутатам України, працівникам Апарату ВРУ наполегливо рекомендую скасувати або відстрочити службові відрядження за межі України до зміни епідемічної ситуації у світі”, – говориться в документі.

Також керівнику Апарату дали доручення організувати необхідні профілактичні заходи для запобігання поширенню гострих респіраторних інфекцій в будівлі ВРУ. Кравчук уточнила, що для початку при вході в Раду поставлять засоби для дезінфекції рук.

Поки Кабмін планує карантинні заходи, голова Верховної Ради вже скасував закордонні відрядження народних депутатів до…

Gepostet von Yevheniya Kravchuk am Mittwoch, 11. März 2020

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль вирішив скликати екстрене засідання державної надзвичайної комісії з техногенної екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій через коронавірус.

В Україні перший і поки єдиний випадок коронавіруса зафіксували 3 березня. Захворів чоловік, який повернувся з подорожі по Італії. Він знаходиться в лікарні під наглядом лікарів. Під підозрою — ще чотири людини.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Днями Італію повністю закрили на карантин через коронавірус.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...