Розслідування

від 11.03.2020

Кабмін призначив в.о. міністра енергетики: що про нього відомо

Як інформує НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів.

Рішення було прийнято на позачерговому засіданні уряду у вівторок, 10 березня. До цього Шубін обіймав посаду заступника міністра енергетики.

Віталію Шубіну 36 років. Має кваліфікацію юриста і магістра державного управління. Загальний стаж його роботи становить понад 14 років.

З 2004 по 2011 рік обіймав різні посади в департаменті правового забезпечення ДП “Енергоринок”.

З жовтня 2011 року до червня 2012 року був головним головним спеціалістом відділу взаємодії з державними компаніями DTEK Power Trade, що входить в компанію ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова.

З 2012 до 2014 рік Шубін був на посаді головного спеціаліста відділу регуляторної роботи, менеджера відділу з питань регуляторної роботи, менеджером, начальником відділу супроводу проектів регуляторних ДТЕК.

З 2014 по 2016 рік був керівником юридичного департаменту, заступником директора з питань регуляторної діяльності та розвитку енергетичних проектів компанії “Енергетичні ресурси України”.

Протягом 2017-2018 років працював директором, директором за сумісництвом ТОВ “Арцизская вітрова електростанція”, а також керував за сумісництвом ТОВ “Ізмаїльська вітрова електростанція”, ТОВ “Кілійський вітрова електростанція”, ТОВ “Суворовська вітрова електростанція” в Одеській області.

З лютого 2018 року і до моменту призначення першим заступником міністра, Шубін працював директором ТОВ “Дніпро-Бузька вітрова електростанція”.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...