Розслідування

від 12.03.2020

Названі зарплати топ-чиновників в Раді: цікаві цифри

Майже пів мільйона гривень – така сума зарплат разом у керівників Верховної Ради та голів фракцій 9 скликання за лютий 2020 року, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Найбільше напрацював заступник голови ВРУ Руслан Стефанчук. Він заробив за лютий 59 тисяч гривень. Понад 50 тисяч гривень отримав Дмитро Разумков.

Неочікувано плідним видався лютий у кума президента РФ – Віктора Медведчука. У лютому він заробив 49 тисяч гривень.

Найменше серед парламентських менеджерів отримав Вадим Рабінович. Один із найбільших нероб Ради отримав 28 тисяч гривень за лютий.

Серед жінок першість по заробітках посіла заступниця Разумкова Олена Кондратюк 47,5 тисяч. В Ірини Геращенко – 37 тисяч. А Юлія Тимошенко задовольнилась майже 31 тисячею гривень за місяць.

Нагадаємо, в січні 2020 року середня зарплата штатного працівника підприємств, установ та організацій в Україні склала 10 727 грн, що в 2,3 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (4723 грн). В порівнянні ж з попереднім місяцем (грудень 2019 року) зарплата знизилася на 12,5%.

А тим часом прес-секретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель заробила у січні 52,5 тисячі гривень заробітної плати. Це – майже удвічі більше, ніж Зеленський. Який у січні заробив 28 тисяч гривень.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...