Розслідування

від 26.03.2020

Зеленський готує рішення щодо VIP-палат у лікарнях: подробиці

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Кличко розповів 26 березня на брифінгу з приводу ситуації через поширення COVID-19.

“Що стосується нібито VIP-палат для депутатів та інших чиновників – такого немає! Я підняв інформацію щодо розпорядження, яке вчора розповсюдили ЗМІ. Скажу одне: воно було зроблено на виконання наказів Державної служби охорони, МОЗ та звернення, на їх підставі, Державного управління справами при президенті”, – дав роз’яснення мер.

Кличко запевнив, що це документи з грифом “для службового користування”, в яких йдеться про готовність закладів охорони здоров’я до медико-санітарного забезпечення осіб, щодо яких здійснюється державна охорона.

“Мова про те, що в разі захворювання першої особи держави повинні бути визначені умови: окрема палата, і щоб поруч знаходилася державна охорона. Така практика завжди була. І не тільки в Україні. Але… Я вчора розмовляв з президентом. Він готовий і налаштований скасувати накази, про які йде мова і які ми зобов’язані виконувати”, – підкреслив мер Києва.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що з’явилася скандальна інформація, що в Києві готують VIP-палати для хворих коронавірусом, у Київській міськадміністрації придумали оригінальне пояснення цьому.

А тим часом, коронавірус продовжує атакувати Україну, повідомлення про нові випадки та підозри надходять щогодини.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...