Розслідування

від 30.03.2020

Плівки Єрмака: брат глави ОП відреагував на звинувачення

Як заявив Єрмак у коментарі “Бабелю“, оприлюднених на нардепом від “Слуги народу” Гео Леросом відео він обговорює проекти, які подавав в системі звернення громадян в Кабмін.

“Шахраї, нарізка… Прикро, що мої ініціативи реформ і проектів мало того що не розглянули на Кабміні (відписки, більше 50), але і особисто мене і брата облили брудом”, – зазначив він.

За словами Єрмака, він не пам’ятає, з ким саме зустрічався в той момент.

“Ви знаєте, я завжди відкрито з усіма зустрічаюся, не шепчусь і не знаю, хто міг спеціально придумати таке вкидання. Ворогів, думав, немає у мене, а от виявилося, що їх більш ніж”, – підкреслив брат глави Офісу президента.

Він поскаржився, що всі його досягнення і репутація тепер знищені.

Нагадаємо, раніше народний депутат України Гео Лерос підірвав мережу, опублікувавши кілька відео, на якому чоловік, схожий на Дениса Єрмака — брата голови Офісу президента Андрія Єрмака, нібито обговорює питання призначення «своїх людей» на «смачні» посади.

Події, які потрапили на відео, датовані кінцем серпня – початку жовтня 2019 року. Це – старт сезону у повністю оновленої політичної реальності: завершилися вибори у Верховну Раду, куди президент Володимир Зеленський провів 254 народних депутата.

Офісом президента керує Андрій Богдан, в той час як Андрій Єрмак залишається на менш помітною посади помічника Зеленського.

Скандал з братом Єрмака вже висміяли уїдливими фотожабами.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...