Новина

від 04.04.2020

Управління Північно-Кримського каналу опублікувало фотографії його наповнення

Управління Північно-Кримського каналу опублікувало фотографії його наповнення.

«11 березня 2020 року в 63 раз Дніпро почав заповнювати русло Північно-Кримський канал водою, яка несе полям і ланам посушливої південної України життя і процвітання. Пуск каналу – особлива подія для кожного працівника. Дивовижні відчуття, коли ледь чутний плескіт дніпровської води, що переливається через водозливи Головної споруди, з кожною миттю посилюється, і ось уже з переможним стугоном потужний потік починає розливатися по сухому рукотворному річищу.

Русло каналу заповнюється поступово згідно з графіком наповнення, який складається по рекомендаціям Проекту експлуатації Північно-Кримського каналу. За виконанням графіку пильно стежить диспетчерська служба управління, яка підтримує тісний зв’язок з оглядачами всіх гідротехнічних споруд та водовиділів.

Одночасно з заповненням русла заповнюються і міжгосподарські мережі.

27 березня поточного року відкрита головна споруда Олександрівського каналу, вода з якого забезпечить сільгоспвиробників Скадовського і Голопристанського районів.

Міжгосподарська система Каланчацького управління почала заповнюватись з 30 березня ( відкриття РМ-2 – 30 березня, РМ-1 – 31 березня).

Управління експлуатує і Перекопський канал, який з’єднує Північно-Кримський і Головний Каховський магістральний канали. В поточному році він почав заповнюватись з 20 березня, а з 26 березня вода почала заповнювати міжгосподарську мережу Чаплинського управління водного господарства», – йдеться в повідомленні.

Північно-Кримський канал наповнено водою: з 11 березня розпочалося наповнення каналу дніпровською водою. 3 квітня русло ПКК на території Херсонської області заповнено до робочих рівнів: забезпечено наповнення Олександрівського і Перекопського каналів, а також міжгосподарських мереж. Але до окупованого Криму вода почне надходити лише після деокупації, повідомили в представництві Президента в АРК.

Фото: upkk.davr.gov.ua

Фото: upkk.davr.gov.ua

Фото: upkk.davr.gov.ua

Фото: upkk.davr.gov.ua

Фото: upkk.davr.gov.ua

Фото: upkk.davr.gov.ua

Фото: upkk.davr.gov.ua

Фото: upkk.davr.gov.ua

Нагадаємо:

  • Після окупації Криму Україна в квітні 2014 року року припинила   подачу води на півострів з річки Дніпро через Північно-Кримський канал.
  • 5 березня в ефірі програми «Право на владу» новообраний прем’єр-міністр України Шмигаль висловив думку, що воду в окупований Крим треба подавати, тому що там живуть українці. Пізніше Шмигаль написав в соцмережі, що Україна не може подавати воду в окупований Крим до повернення його по свій суверенітет.
  • 6 березня в ході Години запитань до уряду у Верховній Раді Денис Шмигаль заявив, що Україна не буде поставляти воду для промислових і військових об’єктів Криму, але має забезпечити українцям на півострові воду «для господарських потреб, для пиття, хоч цистернами, хоч каністрами, хоч бутлями» в разі «необхідності або гуманітарної загрози».
  • Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає, що скандальна заява Дениса Шмигаля про можливість подачі води в окупований Крим, озвучена ним на тлі посилення на півострові репресій і переслідування кримських татар і етнічних українців з боку російських окупантів, по суті, стало підлим ударом в спину тих, хто не змирився з окупацією Криму і залишаються вірними Українській державі.

Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...