Новина

від 26.05.2020

Мінреінтеграції розпочало працювати над стратегією економічного відновлення Донбасу

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України розпочало роботу над проєктом Стратегії економічного відновлення Донбасу.

Фото: presalibera.net

Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Проєкт створюють для того, щоб забезпечити умови для повернення людського капіталу, сталого розвитку та зростання соціально-економічних показників територій, постраждалих внаслідок війни на сході України.

При Мінреінтеграції створять міжвідомчу робочу групу для розробки цієї Стратегії. Листи із запрошенням долучитися до роботи направили до 189 установ», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, листи отримали:

органи державної влади (11 комітетів Верховної Ради, Офіс президента, РНБО, НБУ, 8 міністерств, Державна податкова служба, Державна митна служба, Донецька і Луганська ОДА, ВЦА м. Авдіївка та м. Торецьк) — 28;
органи місцевого самоврядування (місцеві ради та ОТГ) — 44;
асоціативні об‘єднання — 37;
науково-дослідні установи — 22;
міжнародні організації — 7;
громадські організації — 51.

11 травня Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій заснувало державне підприємство “Реінтеграція та відновлення”, про що свідчить запис у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України від 23 квітня 2020 року. Основним видом діяльності держпідприємства є державне управління загального характеру. Окрім того, серед видів діяльності вказані основні види будівельних робіт, діяльність, пов’язана з транспортом, управлінням трудовими ресурсами, діяльність в області оборони. зв’язків з громадськістю тощо. Держпідприємство зареєстровано у м. Херсон, площа Свободи, 1. За цією ж адресою розташована Херсонська обласна державна адміністрація. Виконуючим обов’язки директора ДП “Реінтеграція та відновлення” призначено Ланіна Дмитра Олександровича, бізнесмена з м. Миколаїв, який керував бізнесом у Криму.

Центр журналістських розслідувань звернувся до Мінреінтеграції з запитом щодо мети та предмету діяльності новоствореного ДП “Реінтеграція та відновлення”, його кошторис та джерела фінансування на 2020 рік, а також про прозорість призначення Дмитра Ланіна в.о. директора ДП.

Нагадаємо:

  • 4 березня 2020 року на посаду віце-прем’єр-міністра — міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України був призначений адвокат Олексій Резніков
  • Заступниками глави Мінреінтеграції були призначені Ростислав Замлинський і Давид Макар’ян.

Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...