Новина

від 06.07.2020

У комітеті Держдуми з оборони запевняють, що РФ не готується до захоплення будь-яких територій

За його словами, в Росії вважають, що українська армія не готова до реальних бойових дій, пише «Інтерфакс».

Разом з тим, Красов заявив, що РФ не готується до захоплення будь-яких територій, але «нормалізація відносин з Володимиром Зеленським так і не відбувається».

«Якщо вони зважаться на якусь провокацію, для України все може закінчитися дуже плачевно. Нехай згадають сумний досвід Саакашвілі», – сказав перший заступник голови комітету Держдуми з оборони, маючи на увазі операцію з «примусу Грузії до миру».

Андрій Красов, ruposters.ru

  • Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький заявив, що стратегічні командно-штабні навчання Збройних сил РФ «Кавказ-2020», активна фаза яких відбудеться в кінці вересня, підвищують загрозу відновлення Росією широкомасштабних бойових дій проти України.
  • Скібіцький також заявив, що Росія відпрацьовує план щодо застосування Збройних сил для створення сухопутного коридору в анексований Крим.
  • Командувач Військово-морських сил України Олексій Неїжпапа не виключає, що війська РФ спробують прорватися з окупованого Криму до Херсонської області, щоб дати можливість пустити воду з Дніпра в Північно-Кримський канал.
     

Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...