Новина

від 16.09.2020

«Інкасатор» та інші «друзі Криму» у Франції і мостоперехід-пожиратель мільйонів у Херсоні

Георгій Мурадов, заступник голови «уряду» окупованого Криму і представник від нього при президенті РФ  і який є куратором асоціації «Друзі Криму», створеної для легітимізації спроби анексії Криму та скасування західних санкцій, написав листа пропагандисту Росії Дмитру Кисельову, гендиректору МІА «Россия сегодня». Копія листа опинилась у розпорядженні видання ZN.Ua («Дзеркало тижня»), а відтак – і в ЦЖР. У листі одного російського чиновника іншому йдеться про кримський Центр журналістських розслідувань і його головну редакторку Валентину Самар, які викликали гнів Мурадова, бо розповідають про те, хто ж такі насправді «друзі  Криму», їх бізнес у Росії та на півострові та схеми фінансування агентів впливу Кремля.

«Українські інформаційні структури не перший рік ведуть підривну роботу проти Росії і Криму, а в даний час приступили до агресивної інформаційної кампанії з дискредитації іноземних друзів і партнерів Криму з числа закордонних громадських діячів (Міжнародної асоціації друзів Криму). Це викликає велике занепокоєння серед наших партнерів», – пише Мурадов та замовляє Кисельову провести «журналістське розслідування» про ЦЖР і її керівницю. Тож можна очікувати на якусь дискредитаційну кампанію проти журналістів. 

Попри це  ЦЖР продовжує свій розслідувальний  спецпроект «Друзі окупації Криму»,  цей випуск присвячений агентам впливу Росії у Франції.  Микита Панасенко розповідає про колишнього члена французького парламенту Жан-П’єра Тома і про те, як він докотився до «друзів окупації Криму».

Алла Лазарева, кореспондентка Тиждень.UA у Франції розповідає,  наскільки потужні друзі Кремля у Франції, аби впливати на уряд і уми співвічизників, як із Парижа виглядають «кримські активності» цих діячів, адже, фактично, вони ігнорують політику невизнання спроби анексії, яку декларує французький уряд, а також як має реагувати Україна на  діяльність «друзів Криму».

***

Верховна Рада проголосувала про чергову добавку до і так захмарних бюджетів Укравтодору – на дороги підкинуть понад 2 млрд гривень. Віднайшли їх цього разу не у фонді боротьби з CIVID-19, а в субсидіях громадянам на житлово-комунальні послуги. Майже 400 млн із них підуть на довгобуд у Херсоні – мостоперехід, який уже третій президент розпорядився добудувати. Хоча херсонські кореспонденти ЦЖР Петро Коберник та Альона Ніколова сумніваються, що цей перехід сьогодні критично потрібен місту. Хіба що знову за традицією ці сотні мільйонів не вкрадуть.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...