Новина

від 23.09.2020

Дружба Арахамії з екорейдером Куфтирєвим може коштувати «Слузі народу» рейтингу - ЗМІ

Через скандального екорейдера Павла Куфтирєва глава парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, сам того не розуміючи, ризикує своєю політичною кар'єрою і рейтингом президентської партії. Про це йдеться в статті «На грані»: як екорейдер  Куфтирєв може погубити Арахамію і рейтинг Зе-команди, опублікованій на сайті «Антикор».  

«Нещодавно в оточенні глави парламентської фракції« Слуги народу» Давида Арахамії  журналісти помітили одну вкрай скандальну особу - рейдера з «обойми Коломойського» Павла Куфтирєва», - йдеться в матеріалі.  

Як зазначається, ім'я Куфтерєва неодноразово спливало в новинах і журналістських розслідуваннях про рейдерські атаки. Більшість з атак Куфтирєв здійснював на замовлення Михайла Кіпермана - соратника олігарха Ігоря Коломойського. В останні роки головним напрямком діяльності Куфтирєва стало екорейдерство.  

«На тлі всього цього викликає подив позиція глави парламентської фракції СН Давида Арахамії, який для чогось наблизив до себе Куфтирєва. Невже ситуація з нардепом -хабарником Юрченком нічому не вчить керівників «слуг»?», - задається питанням автори статті.  

Тим часом джерело в політичній верхівці «слуг» відзначає, що Арахамія, лобіюючи питання Куфтирєва, навіть не замислюється, що це може коштувати йому політичного майбутнього.  

«Куфтирєв - це «чорна мітка» для кар'єри будь-якого політика. Але Арахамія занадто безтурботний, і не дуже вдається в роздуми про можливі наслідки. А в разі в Куфтирєвим, без гучних корупційних скандалів точно не обійдеться», - попереджають журналісти.    


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...