Новина

від 06.03.2021

Учасник окупації Криму Дмитро Бєлік став почесним гостем на з’їзді проросійської партії в Білорусі

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань із посиланням на білоруські медіа. 

З’їзд білоруської партії “Союз” відбудеться 6 березня, повідомляє видання Парламентських зборів союзу Білорусі і Росії “Союзное Вече”. 

За даними телеграм-каналу міжнародної експертної ініціативи iSANS, у з’їзді візьме участь Дмитро Бєлік, один з учасників підготовки окупації Криму, який долучився до організації незаконного “референдуму” в Криму і Севастополі, за що нагороджений медаллю «За звільнення Криму і Севастополя». Наразі Бєлік є незаконно обраним депутатом Державної Думи РФ від Севастополя. Бєлік перебуває під “кримськими” санкціями США та Євросоюзу.

Крім того, у з’їзді візьмуть участь політтехнолог Олександр Казаков, екс-радник покійного ватажка “ДНР” Олександра Захарченко, який 4 роки працював на окупованих територіях України, та Віктор Яценко, колишній “міністр зв’язку ДНР”. Обидва входять до керівних органів російської партії «Справедлива Росія – За правду».

Програма з’їзду партії «Союз» Фото: t.me/belamova

Партія створюється на базі білоруської громадської ініціативи «Союз”, яку очолює Сергій Лущ, колишній “волхв” тоталітарної секти «Схорон Еж Словен», що пропагувала ідеї вищості “слов’янської нації”, а також організатор проросійських правих об’єднань “Русь” і “Румол”.

Нагадаємо:

  • У листопаді 2016 року Євросоюз і США ввели санкції проти «депутатів» Держдуми РФ, «обраних» в окупованому Росією Криму 18 вересня 2016 року. Зокрема, в санкційні списки були додані «обрані» від Криму Руслан Бальбек, Костянтин Бахарєв, Андрій Козенко, Світлана Савченко і Павло Шпер, а також Дмитро Бєлік, який був «обраний» в Севастополі. 
  • В лютому 2020 року учасники російської агресії проти України на Донбасі створили в РФ партію “За правду”, яку очолив російський письменник, “майор армії ДНР” Захар Прилєпін. В лютому 2021 року партія “За правду” злилася з партією “Справедлива Росія” Сергія Миронова. 
 

Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...