Новина

від 23.04.2021

На Херсонщині поряд з Кримом проходять навчання підрозділів протиповітряної оборони ВСУ (відео)

Про це повідомляє Командування об’єднаних сил ЗС України.

За словами командувача об’єднаних сил ЗСУ Сергія Наєва, бойові обслуги зенітно-ракетних комплексів та розрахунки зенітних установок під час тактико-спеціальних навчань намагаються уникати шаблонності та діяти непередбачувано для умовного противника. Але, разом із тим, усі заходи бойової підготовки відпрацьовуються в умовах максимально наближених до бойових.

«Для військовослужбовців під час тренувань завжди в нагоді досвід, набутий в ході участі в Антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей, тому щоразу основна увага приділяється інженерному обладнанню вогневих позиції, їх охороні та обороні, а також швидкій зміні позицій», – наголосив Наєв.

Він повідомив, що цього разу підрозділи здійснили марш у визначений район, розгортання комплексів, пошук і умовне знищення повітряних цілей.

Захід мав на меті вдосконалити вишкіл екіпажів і розрахунків, а також майстерність володіння тактичними прийомами ведення протиповітряного бою.

«Проведенні навчання та вмілі дії військовослужбовців засвідчили те, що повітряний простір півдня знаходиться під надійним контролем об’єднаних сил Збройних Сил України», – наголосив Наєв.

Нагадаємо:

  • 14 квітня 2021 року уздовж адмінмежі з окупованим Кримом танкові екіпажі, підпорядковані командуванню Об’єднаних сил ЗСУ, відпрацювали елементи маневрування на відкритій місцевості.

Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...