Новина

від 11.05.2021

Російські силовики провели чергові обшуки в будинках кримських татар

15-річний Так’юддін – син Сахіби Бурханової, яку відвезли до відділення з питань міграції ОМВД Росії по Советському району після ранкового обшуку, повідомив, що заходи в будинку в Завітному завершилися, повідомили в громадському об’єднанні «Кримська солідарність».

«Зайшли, привіталися з матір’ю. Потім почали питати щодо батька. Потім почали обшукувати будинок, обшукали сарай, потім кімнати. В туалеті були. Щодо причини свого візиту вони в кінці протоколу написали, зачитали, але я толком нічого не зрозумів. Копію протоколу не залишили. Працювало ФСБ. Статтю сказали, але я не зрозумів. Хтось приїхав, подивилися паспорт і сказали, що в Советський треба поїхати. Для чого не сказали. Мати забрали, я сказав, що з нею поїду. Сестричка злякалася», – розповів «Кримської солідарності» Так’юддін.

Про обшук у будинку жителя села Заповітне Радянського району в Криму активісти повідомили вранці 11 травня.

«Не дивлячись на місяць Рамадан, співробітники ОМОНу проводять обшук в будинку Рахімова Аюба. Відомо, що в будинку самого господаря немає, є його дружина і діти. Причина слідчих дій невідома», – повідомили активісти.

За їхніми даними, біля будинку знаходилися дві «Газелі» з силовиками.

  • О 4 годині ранку 17 лютого в декількох районах окупованого Криму російські силовики прийшли з обшуками в будинки кримських татар. Всього обшуки проходили в будинках 7 кримських татар. Їх затримали. Однак пізніше ФСБ відпустила Абдулоборі Махамадамінова.
  • Прокуратура АРК і Севастополя повідомила про відкриття кримінальних проваджень через ранкові масові обшуки. «Кримінальні провадження розпочато за ч. 2 ст. 162 (порушення недоторканно-сти житла) і ч. 2 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі). За вказані незаконні дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років», – йдеться в повідомленні прокуратури. Досудове слідство проводить кримське управління Нацполіціі в АРК.
  • «Суди» в окупованому Криму заарештували затриманих під час обшуків 17 лютого кримських татар на 2 місяці.

Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...